ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ 210.52.72.200
     
ΔΙΟΙΚΗΣΗ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΤΥΠ ΑΕ
ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ   
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΥ 1 210.52.72.428
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΥ 2 210.52.72.429
     
ΔΙΕΥΘΥΝΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ  ΔΙΕΥΘΥΝΟΝΤΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ  ΔΙΕΥΘΥΝΟΝΤΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ 1 210.52.72.426
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ  ΔΙΕΥΘΥΝΟΝΤΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ 2 210.52.72.427
     
Γ1 - ΓΡΑΦΕΙΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
ΡΑΠΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 210.52.72.421
ΤΖΑΒΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 210.52.72.429
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 210.52.72.428
     
Γ2 - ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΤΑΙΡΙΚΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΥΘΥΝΗΣ
ΤΖΕΛΗΣ ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ 210.52.72.432
ΤΣΙΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 210.52.72.433
     
Γ3 - ΓΡΑΦΕΙΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΟΝΤΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝ 210.52.72.426
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 210.52.72.367
     
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ
ΓΡΑΒΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 210.52.72.243
     
ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΡΓΩΝ - ΓΔΕ
ΓΕΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΡΓΩΝ
ΚΑΡΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΓΔΕ
ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 210.52.72.405
ΡΟΥΣΣΗ ΜΑΡΙΑ 210.52.72.324
     
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ Δ1
ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
ΝΤΟΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 210.52.72.535
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Δ1
ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 210.52.72.681
ΦΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 210.52.72.537
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 210.52.72.469
ΒΑΛΒΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 210.52.72.536
ΒΑΡΤΑΝΙΑΝ ΜΗΝΑΣ 210.52.72.446
ΚΡΟΚΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 210.52.72.569
ΜΠΑΚΡΑΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ 210.52.72.565
ΜΠΑΚΤΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 210.52.72.319
ΠΑΠΑΒΑΪΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 210.52.72.321
ΠΑΠΑΘΕΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 210.52.72.320
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΟΥΛΑ 210.52.72.470
ΡΩΜΑΝΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 210.52.72.406
ΣΚΑΡΙΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 210.52.72.349
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΜΕΛΕΤΩΝ Ε.Δ2
ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
ΜΙΧΑ ΣΟΦΙΑ 210.52.72.318
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Ε.Δ2
ΜΠΑΡΔΑΚΑ ΑΛΙΚΗ 210.52.72.353
     
Τ2.1 - ΤΜΗΜΑ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΑΠΟΤΥΠΩΣΕΩΝ, ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΠΟΚΤΗΣΗΣ ΓΗΣ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
ΣΚΑΛΤΣΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 210.52.72.348
     
ΑΛΕΞΙΟΥ-ΓΙΑΝΝΙΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ 210.52.72.338
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 210.52.72.237
ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 210.52.72.255
ΚΟΝΤΗ ΕΛΕΝΗ 210.52.72.382
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 210.52.72.501
ΣΤΑΠΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ  
Τ2.2 - ΤΜΗΜΑ ΣΤΑΤΙΚΩΝ ΜΕΛΕΤΩΝ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ
     
ΑΛΕΞΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 210.52.72.283
ΓΡΙΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 210.52.72.478
ΔΗΜΑ ΗΛΙΑΝΝΑ 210.52.72.231
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 210.52.72.268
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 210.52.72.205
     
Τ2.3 - ΤΜΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΩΝ ΜΕΛΕΤΩΝ
     
ΑΝΑΛΥΤΗ ΒΑΣΩ 210.52.72.359
ΓΑΛΑΝΗ-ΦΙΛΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 210.52.72.487
ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 210.52.72.272
ΚΟΤΣΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 210.52.72.632
ΚΟΤΣΟΥΦΕΓΓΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 210.52.72.270
ΚΟΥΤΗ  ΑΝΝΑ 210.52.72.351
ΚΟΥΦΟΥ ΝΕΛΗ 210.52.72.341
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΤΕΡΕΖΑ 210.52.72.291
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 210.52.72.354
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 210.52.72.356
ΡΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 210.52.72.222
ΣΚΟΥΡΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 210.52.72.284
ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 210.52.72.346
ΤΑΒΛΑ ΕΥΑΝΘΙΑ 210.52.72.210
ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 210.52.72.296
ΤΣΙΚΡΙΚΗ ΛΗΔΑ 210.52.72.381
T2.4 - ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΜΕΛΕΤΩΝ
     
ΒΡΟΥΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 210.52.72.276
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 210.52.72.209
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 210.52.72.608
ΓΚΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 210.52.72.362
ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 210.52.72.369
ΖΑΜΒΑΚΕΛΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ 210.52.72.275
ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 210.52.72.363
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 210.52.72.617
ΠΑΥΚΩΒ ΣΑΝΙΑ 210.52.72.323
T2.5- ΤΜΗΜΑ ΕΛΕΓΧΟΥ ΜΕΛΕΤΩΝ & ΣΥΝΤΑΞΗΣ ΤΕΥΧΩΝ ΔΗΜΟΠΡΑΤΗΣΗΣ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ
ΑΛΑΒΑΝΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 210.52.72.607
     
ΒΟΥΤΕΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 210.52.72.475
ΚΟΥΣΚΟΥΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 210.52.72.476
     
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ - Ε.Δ3
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Ε.Δ3
ΚΑΧΡΑΜΑΝΗ ΟΛΓΑ 210.52.72.211
T3.1- ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΒΛΕΨΗΣ ΕΡΓΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑΣ & ΛΟΙΠΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
ΒΙΤΩΡΑΤΟΥ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ 210.52.72.278
     
ΖΑΧΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 210.52.72.297
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡ. 210.52.72.317
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 210.52.72.327
ΜΑΝΑΡΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 210.52.72.306
ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 210.52.72.331
     
T3.2- ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΒΛΕΨΗΣ ΕΡΓΩΝ ΥΓΕΙΑΣ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ
ΣΑΡΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 210.52.72.508
     
ΑΛΕΒΙΖΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ 210.52.72.271
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 210.52.72.509
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 210.52.72.507
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 210.52.72.260
ΔΗΜΗΤΡΑΚΑ ΕΥΘΑΛΙΑ 210.52.72.357
ΖΩΤΑΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 210.52.72.380
ΘΕΟΛΟΓΙΤΗ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ 210.52.72.281
ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 210.52.72.280
ΚΟΣΜΑΤΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ 210.52.72.510
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 210.52.72.288
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΝΑ 210.52.72.345
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 210.52.72.292
ΣΠΥΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ 210.52.72.253
ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΧΑΡΑ 210.52.72.233
     
T3.3- ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΒΛΕΨΗΣ ΕΡΓΩΝ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 210.52.72.264
     
ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 210.52.72.615
ΔΑΛΑΚΟΥΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 210.52.72.387
ΔΡΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 210.52.72.611
ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ 210.52.72.603
     
T3.4- ΤΜΗΜΑ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΣΔΙΤ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
ΠΕΝΤΑΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 210.52.72.267
     
ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 210.52.72.315
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΗΛ. 210.52.72.313
ΚΟΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 210.52.72.314
ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 210.52.72.329
ΣΟΛΔΑΤΟΥ  ΜΑΡΙΑ 210.52.72.633
     
T3.5- ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΚΤΙΡΙΩΝ
ΑΓΕΛΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 210.52.72.605
ΓΚΡΕΤΣΑ ΙΣΙΔΩΡΑ 210.52.72.616
ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ 210.52.72.299
ΤΖΟΥΜΑΣ ΑΛΚΗΣ 210.52.72.612
ΤΡΑΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 210.52.72.606
     
T3.6- ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
ΖΥΓΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 210.52.72.326
     
ΚΑΚΑΒΟΥΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 210.52.72.311
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΗΛΙΑΣ 210.52.72.301
     
Ε.Δ4 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ
ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
ΚΑΙΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 210.52.72.504
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Ε.Δ4
ΚΛΩΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 210.52.72.399
     
T4.1- ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ & ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 210.52.72.337
     
ΓΑΓΑΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 210.52.72.214
ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 210.52.72.443
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 210.52.72.374
ΤΣΙΑΠΛΙΑΚΟΥ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ 210.52.72.239
ΦΛΟΥΔΑ ΕΛΕΝΗ 210.52.72.266
     
T4.2- ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΣΥΓΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗΣ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 210.52.72.572
     
ΔΑΜΙΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ  
ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 210.52.72.287
ΚΟΥΒΙΕΛΟΥ-ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ 210.52.72.365
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 210.52.72.259
ΣΤΡΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ 210.52.72.298
ΤΣΟΓΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 210.52.72.229
     
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ ΕΡΓΩΝ & ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ Ε.Δ5
ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 210.52.72.630
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Ε.Δ5
ΚΟΚΟΣΑΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 210.52.72.555
     
T5.1- ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ
ΣΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 210.52.72.629
     
ΚΟΡΔΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 210.52.72.552
ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΔΩΡΑ 210.52.72.223
ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΜΑΡΙΑ 210.52.72.285
ΞΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΤΕΦΑΝΟΣ 210.52.72.379
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ 210.52.72.360
ΠΑΠΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 210.52.72.215
ΠΙΤΣΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 210.52.72.441
     
T5.2- ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΥΓΕΙΑΣ & ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ
ΔΕΠΑΣΚΟΥΑΛΕ ΑΛΦΡΕΔΟΣ 210.52.72.566
     
ΓΚΑΓΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 210.52.72.628
ΣΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 210.52.72.263
     
T5.3- ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΩΝ ΕΡΓΩΝ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 210.52.72.620
     
ΑΡΑΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 210.52.72.206
ΘΕΩΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 210.52.72.366
ΚΩΤΣΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 210.52.72.390
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 210.52.72.383
ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ 210.52.72.604
     
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ Λ.Δ6
ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 210.52.72.252
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Λ.Δ6
ΒΕΡΓΙΝΗ ΑΝΝΑ 210.52.72.450
ΜΠΡΕΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 210.52.72.451
     
T6.1- ΤΜΗΜΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
ΚΟΚΟΤΑ ΒΕΡΟΝΙΚΗ 210.52.72.254
     
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 210.52.72.218
ΚΑΖΑΝΤΖΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  
ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 210.52.72.466
ΟΥΓΟΥΡΛΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 210.52.72.250
ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 210.52.72.240
ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 210.52.72.217
ΧΡΗΣΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  
     
T6.2- ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
ΓΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 210.52.72.245
     
ΑΡΑΠΑΚΗ ΣΙΣΣΥ  
ΚΟΥΝΟΥΒΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 210.52.72.246
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 210.52.72.378
ΜΠΟΥΜΗ ΝΙΚΟΛ  
ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 210.52.72.333
ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 210.52.72.220
ΣΚΙΝΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 210.52.72.219
     
T6.3- ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΕΤΑΙΡΙΚΩΝ ΛΕΙΡΤΟΥΡΓΙΩΝ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΛΑΣΙΑ 210.52.72.256
     
ΜΕΞΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 210.52.72.412
ΞΕΝΙΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 210.52.72.384
ΤΖΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 210.52.72.201
ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 210.52.72.384
     
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ Λ.Δ7
ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
ΣΚΛΑΒΟΥ ΑΓΝΗ 210.52.72.303
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Λ.Δ7
ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 210.52.72.258
     
T7.1- ΤΜΗΜΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΚΑΤΙΑ 210.52.72.305
     
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  
ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 210.52.72.335
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ 210.52.72.251
ΠΙΤΣΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 210.52.72.235
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
T7.2- ΤΜΗΜΑ ΜΙΘΟΔΟΣΙΑΣ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
ΚΕΦΑΛΩΝΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 210.52.72.610
     
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 210.52.72.670
ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 210.52.72.241
ΚΕΦΑΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 210.52.72.316
ΡΟΥΜΑΝΑ ΠΕΛΑΓΙΑ 210.52.72.234
ΣΠΑΘΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 210.52.72.236
     
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΚΙΝΗΤΗΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ Λ.Δ8
ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 210.52.72.611
     
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Λ.Δ8
ΣΕΡΕΜΕΝΤΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 210.52.72.396
ΡΟΜΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 210.52.72.397
     
T8.1- ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
     
ΠΑΠΑΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 210.52.72.614
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 210.52.72.648
T8.2- ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΗ
     
ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 210.52.72.216
ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 210.52.72.227
ΛΙΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ 210.52.72.372
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 210.52.72.513
     
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ Λ.Δ9
ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
ΓΡΙΒΑ ΒΑΪΑ 210.52.72.556
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Λ.Δ9
ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗ ΕΥΑ 210.52.72.585
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 210.52.72.488
     
T9.1- ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ & ΠΡΟΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ
     
     
ΓΑΒΑΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 210.52.72.485
ΔΑΛΑΒΑΓΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 210.52.72.462
ΛΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 210.52.72.448
ΜΩΣΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 210.52.72.230
ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 210.52.72.511
ΡΑΛΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 210.52.72.635
ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 210.52.72.201
ΤΑΡΛΑ ΠΗΓΗ 210.52.72.486
T9.1- ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ
ΚΑΡΑΤΖΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 210.52.72.377
     
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 210.52.72.376
ΠΕΤΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 210.52.72.375
     
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΟΜΗΣΗΣ
ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 210.52.72.225
     
ΑΝΕΣΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 210.52.72.618
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 210.52.72.221
ΚΟΠΑΝΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 210.52.72.371
     
Γ4 - ΓΡΑΦΕΙΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ (Θεσσαλονίκη)
ΑΓΚΑΘΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 210.52.72.523
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 210.52.72.528
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 210.52.72.524
ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 210.52.72.525
ΜΠΑΤΖΙΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 210.52.72.527
ΝΙΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 210.52.72.529
ΣΙΩΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 210.52.72.532
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 210.52.72.534
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 210.52.72.540
ΥΦΑΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 210.52.72.522
     
Γ5 - ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ (Τρίκαλα)
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 24310.22.406
24310.29.211
24310.29.237
ΜΟΥΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24310.22.406
24310.29.211
24310.29.237
ΜΠΑΚΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 24310.22.406
24310.29.211
24310.29.237
ΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24310.22.406
24310.29.211
24310.29.237
ΝΤΑΗ ΔΑΦΝΗ-ΜΑΡΙΑ 24310.22.406
24310.29.211
24310.29.237
ΠΑΛΛΑΝΤΖΑ ΙΩΑΝΝΑ 24310.22.406
24310.29.211
24310.29.237
ΠΑΝΤΑΖΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ-ΕΛΕΝΗ 24310.22.406
24310.29.211
24310.29.237
ΠΛΑΚΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 24310.22.406
24310.29.211
24310.29.237
ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 24310.22.406
24310.29.211
24310.29.237
ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24310.22.406
24310.29.211
24310.29.237
ΣΙΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 24310.22.406
24310.29.211
24310.29.237
ΣΙΩΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 24310.22.406
24310.29.211
24310.29.237
ΣΟΥΦΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 24310.22.406
24310.29.211
24310.29.237
     
Γ6 - ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  
ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
ΦΩΤΙΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ